Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:

 

 

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Do not fill this:

Aktivní zóna záplavového území, vybudovaná protipovodňová opatření a nutnost zpracovat povodňový plán

16.6.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Je nutné zpracovat povodňový plán pro území/objekty, které byly z důvodu vybudování protipovodňových opatření vyňaty z aktivní zóny záplavového území (AZZÚ)?

Povodňový plán by měl v souladu s § 71 odst. 4 vodního zákona zpracovat pro stavbu (objekt), pokud se nachází v záplavovém území, pro svou potřebu a pro součinnost s povodňovým orgánem obce, její vlastník. To, že vlastník vybuduje protipovodňová opatření, ještě neznamená, že nemůže dojít k jejich překonání s mnohem horšími důsledky (prolomení s rychlým srovnáním vodních hladin vně a uvnitř stavby, nutnost evakuace ze zaplaveného území). Uvnitř aktivní zóny (dále jen AZZÚ) je

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Stavební klub profi.
Pravidelné zpravodajství
 +420 222 539 333  info@stavebniklub.cz
 
 Napište nám
 Beru na vědomí, že tento formulář neslouží pro zadávání odborných dotazů, ale pro zasílání Vašich podnětů a postřehů k fungování portálu. Pro zadávání odborných dotazů prosím používejte tento formulář. Děkujeme za pochopení.
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Do not fill this: