dnes je 15.7.2024

Input:

Legislativa v praxi stavebníka, projektanta a zhotovitele stavby

14.6.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 04:27:05

Jako každý z účastníků stavebního projektu máte svou konkrétní roli, ke které se váží některé zásadní povinnosti. Na této akci Vám předáme všechny zásadní znalosti a podklady potřebné pro bezvadné plnění přidělených odpovědností a pravomocí ve stavební praxi.

Kapitoly videa

Akce je určena pro:

  • pracovníky všech oblastí investiční výstavby – stavebníka/zadavatele (investory), projektanta, zhotovitele i pracovníka stavebního úřadu.

Obsah akce:

  • Přehled právních předpisů a konkrétních požadavků na účastníky výstavby.
  • Charakteristika dílčích okruhů právních požadavků a jejich vazba na stavební zákon.
  • Povinnosti a odpovědnosti jednotlivých účastníků výstavby.
  • Vztah mezi veřejným a soukromým právem.
  • Podmínky plnění právních požadavků ve vzájemných vazbách účastníků přípravy a realizace stavby.

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu či mikrofonu. On-line semináře probíhají v aplikaci Cisco Webex, Adobe Connect nebo You Tube, případně MS Teams. Odkaz pro přihlášení do virtuální místnosti Vám zašleme nejpozději den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Lektor

Ing. Ludmila Zahradnická, CSc.

Ing. Ludmila Zahradnická, CSc.

Lektorka je absolventem fakulty stavební ČVUT, kde dále i několik let vyučovala. V průběhu celoživotní praxe postupně získala zkušenosti v manažerských a dozorových pozicích přípravy a realizace staveb. V současné době působí jako technický expert, auditor a poradce v řízení kvality ve stavebnictví. Z této činnosti čerpá základní podněty pro její lektorské působení.

Nahrávám...
Nahrávám...