dnes je 30.6.2022

Input:

Pětiletá lhůta v odstavci 3 § 102 stavebního zákona

21.5.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jaký smysl má pětiletá lhůta v odstavci 3 § 102 stavebního zákona ?Koupil jsem pozemek určený územním plánek před více jak 5-ti lety k výstavbě rodinného domu s cílem za rok stavět RD. Krátce po koupi ( do 1 roku) byl novým územním plánem pozemek změněn na zemědělský, bez možnosti výstavby rod. domu. Pro uplynutí pětileté lhůty od určení pozemku jako stavební dle odst. 3 § 102, nemám nárok na náhradu zmařené investice dle

Nahrávám...
Nahrávám...