dnes je 2.2.2023

Input:

Stanoviska orgánů předkládaná k územnímu a stavebnímu řízení

1.3.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Musím stavebnímu úřadu k územnímu nebo stavebnímu řízení předložit všechna stanoviska dotčených orgánů?

Odpověď:

Podle § 86 odst. 2 písm. b) stavebního zákona žadatel o vydání územního rozhodnutí připojí k žádosti „závazná stanoviska, popřípadě rozhodnutí dotčených orgánů nebo jiné doklady podle zvláštních právních předpisů nebo tohoto zákona, nevydává-li se koordinované závazné stanovisko podle § 4 odst. 7 nebo závazné

Nahrávám...
Nahrávám...