dnes je 13.7.2024

Input:

Zajištění BOZP a PO v malé firmě

24.3.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:35:48

Též malé firmy, které nemají více než dvacet pět zaměstnanců, jsou povinni pro ně zajišťovat bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

Kapitoly videa

Mají malé firmy v rámci BOZP nějaké úlevy oproti velkým společnostem? Které povinnosti musí plnit? Musí platit zákonné pojištění zaměstnavatele, když zaměstnance zaměstnávají jen na dohodu o provedení práce? Nejen těmto problémům bude věnován náš webinář. Také se dozvíte, jak nejvýhodněji povinnosti plnit a co požadovat po firmě, která BOZP a PO pro malou firmu dodavatelsky zajišťuje.

Lektor

Tomáš Neugebauer

Tomáš Neugebauer

v oblasti BOZP pracuje nepřetržitě více než dvacet let. Je interním auditorem systému managementu BOZP, specializuje se na vytváření systémů řízení v oblasti BOZP a na využívání informačních a komunikačních technologií v této oblasti. Je autorem jedenácti publikací a provádí lektorskou činnost. Též je autorem odborného obsahu a systému e-learningových projektů školení BOZP a PO, které Evropská agentura pro BOZP ocenila titulem "Doporučený příklad". V roce 2012 se stal vítězem soutěže "Profesionál BOZP".

webinar_20.pdf 12.23 MB
Nahrávám...
Nahrávám...