Stavební klub profi

Stavební klub profi navazuje na oblíbené příručky nakladatelství Verlag Dashöfer věnované oblasti stavebnictví.

Portál k jejich vysoké odborné úrovni přidává výhody, které přináší publikování na webu. Portál je vybaven pokročilým systémem vyhledávání a možností třídit výsledky vyhledáváni podle štítků tematického rejstříku. Vždy tak naleznete přesně ty informace, které hledáte.

Více informací

STAVEBNÍ KLUB PROFI

 více než 2 600 garantovaných dokumentů
• tipy, příklady a aktuality související se stavebnictvím
• informace z oblasti veřejných zakázek
• on-line semináře a videosemináře zdarma, včetně archivu
• denně aktualizované úplné znění právních předpisů

Více informací
image01

NADSTANDARDNÍ SLUŽBY K PŘEDPLATNÉMU  

 • bezplatné odborné poradenství
 • garance správnosti a aktuálnosti
 • tištěný magazín do Vašich schránek
 • aktuální zpravodajství z oboru
Více informací
image01

O tomto produktu


Chcete-li zjistit o on-line knihovně STAVEBNÍ KLUB profi více, rozklikněte si níže umístěné odkazy, kde jsou její vlastnosti vysvětleny podrobněji.

 • Stavební klub profi

  Stavební klub profi je databáze odborných textů pokrývajících celou oblast stavebnictví. Texty na portálu pokrývají témata od návrhu a projektu staveb, přes jejich realizaci (včetně technických zařízení budov, dozorových činností a technických požadavků) až po kolaudaci a předání stavby.

  Výhody databáze Stavební klub profi:

  1. Garance aktuálnosti a správnosti 

  2. Rychlost vyhledávání

  3. Aktuální úplná znění právních předpisů pro stavebnictví

 • Obsah

  On-line databáze Stavební klub profi, která je svým charakterem jediná v České republice, reaguje pružně nejen na změny legislativy. Naleznete v ní soubor právních předpisů pro stavebnictví v aktuálním a plném znění, přes 5200 dokumentů zaměřené tematicky na celé stavebnictví, online semináře, další vzdělávání a rozsáhlé zpravodajství Vás udrží v obraze.

  Během několika vteřin najdete díky výjimečnému vyhledávači odpověď na svůj dotaz a na informace se můžete plně spolehnout, protože je pro Vás pravidelně aktualizují přední odborníci z praxe, úřadů, ale i vysokých škol.

 • Funkce

  V on-line databázi Stavební klub profi lze dokumenty třídit podle následujících kriterií:

  dle tématu

  Vyberte požadované téma ze seznamu hesel, nebo po zadání pojmu do vyhledávače, a počet výsledků zredukujte tím, že určíte, z jakého úhlu pohledu budete danou problematiku řešit.

  dle typu informace

  Databáze Stavební klub profi je rozmanitá typem svých dokumentů - naleznete zde nepřeberné množství odborných článků, aktualit, vzorů, kontrolníchc listů, komentářů či právních předpisů.

  dle aktuálnosti

  Informace ve Stavebním klubu profi jsou průběžně aktualizovány podle legislativního vývoje za podpory autorského kolektivu tvořeného odborníky z praxe. Takto ověřené články jsou označeny logem "garance".

 • Služby
  • Bezplatný odpovědní servis

  Narazíte-li na problém, na který jste nenalezli přes intuitivní vyhledávání odpověď, je Vám k dispozici bezplatný odpovědní servis. Stačí napsat dotaz a písemnou odpověď od odborníka získáte nejpozději do 3 týdnů. 

  • On-line semináře

  Celoživotní vzdělávání je v dnešní době velmi žádoucí a člověk tím získává nové možnosti na pracovním trhu. On-line vzdělávání Vám ušetří čas i peníze a na videa ze seminářů se můžete kdykoliv později podívat. On-line semináře vždy vede odborník na danou problematiku.

  • Zpravodaj

  V rámci předplatného on-line knihovny Stavební klub profi se automaticky stáváte odběratelem zpravodaje. Tento tištěný dvouměsíčník Vás bude upozorňovat na novinky a aktuální dění v oblasti stavebnictví.

 • Reference zákazníků

  "Dovoluji si Vám vyřídit poděkování za tento portál, musím říci, že z hlediska mých potřeb jednatele stavební firmy, nemám co vytknout."

  "Se Stavebním klubem profi nepotřebujeme již žádné jiné odborné publikace ani právní systém. Máme všechny informace na jednom místě a přístupné 24 hodin denně, navíc denně aktualizované. A pokud potřebujeme opravdu něco specifického, využíváme odpovědní servis. Odpověď je potom šitá přímo na míru našim podmínkám. Jde pro naši stavební firmu o komplexní řešení za rozumnou cenu."

  "Stavební klub profi je přehledný portál, s kterým se pracuje skvěle. Nejvíce oceňuji, že mne neobtěžují žádné reklamy (což je v dnešní době opravdu nevídané) a jako projektant vždy naleznu to, co hledám."

Jaký modul vybrat?

Přehled modulů


* Ceny jsou uvedeny bez DPH v platné výši

Přejete si nás kontaktovat?


Input:

Váš požadavek:

Vyplňte prosím následující formulář, v brzké době Vás budeme kontaktovat za účelem sjednání multilicence, testování či zodpovězení Vašeho dotazu:

Multilicence

Pro získání možnosti bezplatného testování je nutné vyplnit správně kontaktní telefon a Váš email.

Na Vámi uvedený telefon Vás budeme kontaktovat nejpozději do druhého pracovního dne, abychom s Vámi domluvili jak Vámi preferovaný termín počátku testování, tak i Vámi vybraný modul, který chcete otestovat.

Na Vámi uvedený email Vám následně zašleme vygenerované přístupové testovací přístupy. 

Bez ověření správnosti Vašeho telefonu a emailu tedy není možné požadované testování poskytnout. Děkujeme za pochopení.

Napište Váš dotaz
Vaše údaje