dnes je 21.7.2024

Input:

BOZP při provozování technických zařízení

13.5.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:52:55

Zajištění BOZP při provozování a používání technických zařízení je velmi širokou oblastí BOZP. Tento videoseminář se věnuje požadavkům na bezpečnost vyhrazených technických zařízení nebo na požadavky na provádění kontrol a zkoušek technických zařízení.

Kapitoly videa

Cíl on-line semináře:

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci při provozování a používání technických zařízení, někdy také nazývána jako bezpečnost technických zařízení, stanovuje podmínky k zajištění bezpečného a zdraví neohrožujícího provozu tzv. vyhrazených technických zařízení, dále se věnuji i ostatním strojům, přístrojům a nářadí. Kromě níže uvedeného obsahu se bude on-line seminář seznámí posluchače s mnoha dalšími potřebnými informacemi pro řádné zajištění BOZP, např. zpracování místních provozně bezpečnostních předpisů.

Obsah semináře:

Požadavky na bezpečnost:

  • vyhrazených technických zařízení – elektrických, plynových, zdvihacích, tlakových
  • ostatních strojů, přístrojů a nástrojů

Požadavky na provádění kontrol, zkoušek a revizí a technických zařízení

Požadavky na odbornou způsobilost obsluhy

Lektor

Tomáš Neugebauer

Tomáš Neugebauer

v oblasti BOZP pracuje nepřetržitě více než dvacet let. Je interním auditorem systému managementu BOZP, specializuje se na vytváření systémů řízení v oblasti BOZP a na využívání informačních a komunikačních technologií v této oblasti. Je autorem jedenácti publikací a provádí lektorskou činnost. Též je autorem odborného obsahu a systému e-learningových projektů školení BOZP a PO, které Evropská agentura pro BOZP ocenila titulem "Doporučený příklad". V roce 2012 se stal vítězem soutěže "Profesionál BOZP".

Nahrávám...
Nahrávám...